Відгуки про компанію Книгобум
- Олександр Р.
- Рита Б.
- Алена Л.
- Оксана К.
- Александра И.
- Тетяна Щ.
- Сніжана С.
- Юлія Ш.
Замовляла не ті книги, які прислали. З 6 книг 2 не відповідають обраним, дуже розчарована.
- Наталія Г.
Продавець супер!!! Сьогодні зробила замовлення о 12.00 , а о 17.30 вже пришло повідомлення що замовлення можна отримати! Оперативність на найвищому рівні👍
- Марина С.
