Відгуки про компанію Книгобум
- Олена С.
- Ганна Т.
Дякую за дуже швидку роботу! Відправили зошити у день замовлення (у суботу!!!)
- Олена Віталіївна
- Світлана М.
- Михаил К.
- Тетяна Д.
- Марія К.
посилка прийшла дуже бистро .
- Юлія К.
Співпрацюю з цим продавцем зі шкільного дитинства старшого сина, а йому, наразі, вже 26) найкращі продавці!
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук!
- Коментар продавця
- Марія С.
Рекомендую цей магазин, все супер.
- Анна А.
