Відгуки про компанію Книгобум
- Оксана Д.
Протягом двох днів зі мною не зв'язуватись, на дзвінок не відповідають.
- Інна С.
- татьяна з.
Ввічливий продавець,швидко відправили.
Дякую. - Дар'я К.
- Олена Г.
Задоволена сервісом) зручне оформлення, швидка доставка👍
- Ольга К.
- Алеся Ш.
- Маргарита Н.
Дякую🤗
- Ганна П.
Дякую велике за швидке та якісне обслуговування))
- Анна Г.
