Відгуки про компанію Книгобум
- Оксана Д.
- Оксана Г.
усе добре. зошити з географії замовляла, дуже гарна якість. дякую.
- Олтга З.
Дуже добрий магазин
- Олена А.
- Ольга Г.
- Альона Г.
- Тетяна А.
- Светлана П.
Дякую, дуже задоволені якістю та швидкістю роботи!!!🌺
- Даша Т.
- Марія С.
