Відгуки про компанію Книгобум
- Іван П.
Все топ приняли за 5 минут компания просто топ
- Анна П.
Зошити прийшли в хорошій якості, нажаль зошита в одному комплекті не вистачало , сподіваюсь що надішлете його.
- Віта К.
- Лідія Г.
Зошити були в наявності, обслуговування супер, швидка доставка. Мені дуже сподобався цей сайт
- Олена Ш.
- Таміла І.
Перше замовлення прийшло швидко але в дуже поганому стані. Так як продавець неякісно упакував зошити, вони всі були пошкоджені. Відповідно я її не забрала. Перезамовила знову, так як ааанс заплатила…але друга посилка прийшла теж розірвана, так як зошити буде відносно цілі, я забрала її бо діти вже чекали…Хоча продавця просила упакувати 2 посилку краще, щоб не повторилась така ж ситуація. Нажаль продавець мене не почув і упакував просто в паперову обгортку…Тому я не рекомендую даного продавця!!!! 🤬
- Інна С.
Швидке і якісне обслуговування. Однозначно рекомендую 👍
- Вадим З.
- Іванна П.
Відмінно! Дуже швидко доставили. Весь товар в наявності
- Александр Т.
