Відгуки про компанію Книгобум
- Наталія К.
все сподобалось, оперативно
- Наталья Ч.
Так швидко я ще ніколи не отримувала замовлення. Ціна на товар приємна. Від замовлення до отримання пройшло менше доби. Все прийшло гарно запаковано. Дякую за чудовий сервіс.
- Лілія Т.
Дякую за обслуговування, все сподобалося, дуже раджу цей магазин 👍👍👍
- Елена М.
- Инна Ж.
Спасибо большое, всё доставлено быстро и качественно!!! Очень довольны!!! Советую!!!
- Анна М.
- Марина С.
Дякую за якість та оперативність! Все сподобалось.
- Четвержук Н.
- Інна М.
Замовлення отримали швидко та оперативно!
Дякуємо! - Наталія Б.
