Відгуки про компанію Книгобум
- Дарья С.
скасували замовлення без попередження
- Яна П.
Дякую за чудову роботу. Зошити прийшли дуже швидко. Гарного вам дня!
- Ірина М.
- Оля М.
- Виктория В.
- богдан п.
Доброго дня. Замовлення отримала, дякую вам за роботу! Буду з вами співпрацювати і далі та радитиму колегам
- Олена Б.
- Людмила С.
- Тетяна Є.
Замовляли Атласи 5 клас з історії .Все чудово все в наявності , відправили в день оплати .Дуже задоволені будемо звертатися ще .Бажаємо Вам хороших покупців та Мирного неба над головою .Все буде Україна 🤗
- Світлана М.
Дуже дякую за якість та оперативність!
🤗🤗🤗💙💛
