Відгуки про компанію Книгобум
- Вадим П.
Замовляв підручник з української літератури для 10 класу .
Відправили в той же день,ціна більш ніж адекватна. Дякую) - Катерина Б.
все супер, ввечері замовила, зранку відкорегуваов ще по кількості, на наступний ранок посилка вже була у мене. менеджер Світлана все оперативно допомогла вирішити. дякую. рекомендую продавця
- Марина К.
дякуємо! замовляли набір комплектів на клас.Все швидко доставили. Ціна супер!
- Оксана Ш.
- Ірина К.
Не було сформовано та відправлено 16.09.2024. Хоча сплачено замовлення було 14.09.2024
- Зайченко Н.
Замовляла зошити з англійської мови, дуже швидко відправили, актуальна ціна
- Оля Г.
- Александра
Чудовий магазин)))Ціна дуже доступна,дуже швидка відправка(замовила в понеділок,а прийшло у вівторок вранці)
Дякую!Гарних вам покупців та мирного неба))) - Анна Е.
- Світлана Д.
