Відгуки про компанію Книгобум
- Тоня К.
Швидка відправка! Все чудово!
- Наталья О.
Дуже швидко доставка. Продавец в постійному контакті. Дякую
- Валерія Ш.
- Фукс Т.
- Юлія Л.
- Тетяна С.
- Нина Л.
- Елена Р.
Заказывала книгу по истории 5класс.Быстро отправили,всем довольна!Спасибо большое
- Юліана С.
Замовляла контурні карти для 7 класу. Відправили в цей же день. На наступний день отримала. Дуже дякую.
- Інна Г.
Швидко, професійно. Супер
