Відгуки про компанію Книгобум
- Андріана К.
Дуже задоволена магазином,гарне обслуговування та швидка відправка.Дякую
- зоя п.
- Анна Ш.
- Ірина Л.
Замовила товар який в результаті не повністю відповідав тому, що обрала. Продавець не звязувався зі мною і не повідомляв про заміну, а зробив це на свій розсуд, що мені не підходить.
- Наталія С.
- Алла Б.
Все сподобалося. Швидко оформили замовлення. На наступний день після замовлення забрала товар на НП
- Наталія С.
Швидко відправили замовлення.
Буду замовляти ще. - Маргарита Ч.
- Наталя М.
- Оксана Б.
