Відгуки про компанію Книгобум
- Илона П.
- Наталья Л.
Все чудово. Ціни супер! Вельми рекомендую до співпраці!!!
- Катерина П.
- Ольга М.
- Яна С.
Сплатила за товар зранку 08.10., мені його не відправили по сьогоднішній день 10.10.
Я в Києві, магазин теж 🤔 - Олена П.
- Євгенія І.
- Галина Ш.
Дякую! Замовлення отримали вчасно, для нас це було дуже важливо!
- Елена П.
Двічі замовляла книги у цього продавця- все відправлено оперативно і встрок. Якісно та відповідально. Рекомендую!
- Анастасія Н.
