Відгуки про компанію Книгобум
- Марина Ш.
Враження про продавця негативне, мені надіслали товар, який не відповідав моєму замовленню. Лише зганяли мій час. Тепер атласи з контурними картами по історії, які я замовляла, але не отримала, мушу шукати у інших продавців і очікувати доставку.
- Маргарита Трегуб
- ОЛЕКСАНДР П.
- Гугляк Н.
- Ольга В.
- Наталія Н.
- Наталя Б.
Дякую за гарний сервіс,швидку обробку і відправку замовлення
- Юлія Б.
Все сподобалось)дечого не було в наявності,але швидко знайшли заміну і швидко відправили)буду замовляти ще і рекомендувати магазин своїм знайомим!
- Олеся В.
- Ирина П.
