Відгуки про компанію Книгобум
- Светлана К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Світлана Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Татьяна С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тереза Х.
Прийшла посилка швиденько, дитина задоволена. Гарні працівники .
- Анна Л.
Після замовлення одразу відправили. Тішить що є після оплата.
- Валерія С.
Хочу залишити дуже чудовий відгук! Замовлення оформила в вівторок в середу уже все отримала!! Дуже швидко та якісно!! Успіх вам !! Дякую
- Євгения Т.
Дякую за швидку і якісну роботу.
- Віра Щ.
Дуже вдячна продавцям. Отримала посилку вже на другий день після замовлення. Чудова робота. Так тримати! Рекомендую всім!
- зарина н.
- Ірина Ф.
