+380 (95) 947-85-04
КнигоБум

Відгуки про компанію Книгобум

  • Лидия Б.
    Дуже погано

    Обслуговування відсутнє, на повідомлення і дзвінки ніхто не відповідає. Не зрозуміло, чи чекати замовлення, за 3 дні ніяких рухів.

  • Светлана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Ірина П.
    Відмінно
  • Наталія Ч.
    Відмінно

    Дякуємо за швидку доставку. Все чудово.

  • Людмила Д.
    Відмінно
  • Светлана З.
    Відмінно
  • Леся д.
    Відмінно
  • Вікторія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Наталія Л.
    Відмінно

    Дякую за оперативність

  • Дмитро Б.
    Дуже погано

    Не рекомендую. Брихуни повні, беруть замовлення уточняють що відправ протягом трьох днів і не відпоавляють якоби нема на складі. Менеджер грубіянка нічого ніколи не знає, повне хамло. Для чого так по гівняному працювати. Люди не беріть не ведіця на цих хамських брихунів