Відгуки про компанію Книгобум
- Інна Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже вам дякую все вчасно і гарно
- Олександра Х.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентина С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Аззеддин Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Катерина Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Людмила Г.
- Ірина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Оксана
- Алёна Г.
- Наталія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Враження ганебні(((
Відповідають вночі,при наявності товару не зібрали замовлення за три дні, беруть передплату,а працювати не хочуть 🫣
