Отзывы о компании Книгобум
- Віта Л.
- Леся Л.
Посилка прийшла швидко. Дякую)
- Єлизавета Б.
Я все звісно розумію, але на перед гроші платити не буду. У мене вже були випадки, коли платився завдаток, а замовлення так і не прийщло.
- Екатерина Ш.
Опис правильний, картинка не відповідає, поспілкувавшись з менеджером в вайбер підтвердили наявність, коли відправляли інший менеджер написала, що не вистачає, відправили по картинці 3 клас, отримала не те , тому я відправила назад, продавець на наступний день відправили мені те що треба у повному обсязі як і потрібно було 4 клас. Дякую за швидке реагування)
- Татьяна П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляю не перший раз.Гарне обслуговування,дуже швидко.П'ять зірок!
- наталья к.
Продавець вчасно все відправив,все отримала швидко,товар хороший.
- Максим Р.
Швидко та зручно
- Руслана А.
- Яна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Оксана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
