Отзывы о компании Книгобум
- Снежана
Все супер.
- Ірина К.
- Юлия П.
Дякую, все швидко. Замовила і на наступний день уже отримала)
- Ольга М.
Щиро вдячна і продавцю і менеджерам.Всі дуже допомогли.І навіть зробили дуже хорошу знижку.Щиро рекомендую.Буду замовляти у Вас!
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Галя Б.
Супер швидко, гарна якість. Задоволена замовленням.
- Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук!
- Комментарий продавца
- Яна П.
Пришло те що потрібно, та дуже швидко, дякую
- Юлия П.
Дуже швидко!
- Оксана Ж.
- Анна С.
- Любовь Н.
Після заказу -на другий день вже отримали товар, якісна упаковка👍🌸
