Отзывы о компании Книгобум
- Ірина Б.
- Наталія
- Антоніна Г.
Книги прийшли у відмінному стані. Швидко зв'язались, та швидко доставили. Рекомендую!
- Людиила М.
Добрий день Ввічливі продавці, швидко все оформили, швидко прийшло, дякую
- Антон С.
- Алла В.
Добрий день!
Дуже швидко оформили і відправили замовлення. Приємно працювати з таким продавцем!
Дякую гарно! - Ольга С.
Дякую за замовлення!
Швидка відправка ,гарне обслуговування! - Мілана Ц.
- Ксения Ч.
дуже вдячна за оперативність
- Олег К.
