Отзывы о компании Книгобум
- Инна К.
- Светлана С.
Добрый день. Перед эти заказом( за день) сделала заказ. Этот уже отправили, а предыдущий еще не обработан. Не понятно - почему так, не по очереди?
- Ольга Ч.
- Олена К.
Дуже швидка доставка, замовлення було у наявності, товар у гарному стані!
- Віталій С.
Прийшло на пошту 12 зошитів замість 16... передзвонив швидко доклали решту))) все відбулося по Європейському)))
- Тетяна І.
Дякую за котактність, при нагоді звернуся до вас ще.
- Наталія Ч.
- Татьяна К.
Супершвидка відправка!!!
Багато позицій,кожен знайде те, що шукає. - Тетяна А.
- Таня Д.
