Отзывы о компании Книгобум
- Оксана Л.
- Анна К.
Рекомендую, все швидко.
- Гулько Н.
Відправили не всю кількість комплектів ( оплачених)!!!, обіцянки довіправити чекаю уже майже тиждень. Навч.рік уже в почався.
- Светлана Д.
Щиро дякую за швидку відправку мого замовлення. 👍🙂
- Ярослава Л.
Гарне, швидке обслуговування. Дуже дякую.
- Ирина К.
Все чудово. 2го ввчері зробили замовлення , 4го вранці вже отримали . Дякую
- Леся Т.
- Оксана К.
- Аліна М.
Дуже швидко все відправили. Рекомендую продавця!
- Людмила З.
