Отзывы о компании Книгобум
- Слободяник Ірина
- Татьяна Х.
- Тетяна Д.
Дякую за товар, гарне обслуговування, швидко відправили.
- Ирина С.
Все добре, трошки підкорегувати комунікацію з клієнтом і все буде супер. Ну і було б круто, щоб покупець заздалегідь знав, що строк оптових замовлень збільшується. Але пішли на зустріч, отже претензій не маю. Велике дякую та великих успіхів!
- Ірина Д.
- Екатерина Г.
- Алена Ж.
- Вікторія І.
Дякую за гарне обслуговування та дуже швидку доставку! Всі зошити гарної якості, все було в наявності.
- Анна
- Катерина Н.
скасували замовлення і не повідомили
