Отзывы о компании Книгобум
- ИРИНА К.
- Наталія Я.
- Татьяна Л.
Дякую за співпрацю. Замовляла атласи і контурні карти для 7 класу. Все є в наявності. Швидка відправка. Рекомендую.
- Елизавета К.
Не все що замовляли прийшло,хоча й було в наявності.При всій повазі,ви розумієте коли комплектувати що замовлення від суми.І тепер мінус зошит .ви знущаєтесь?
- Тамара Д.
замовляла 18 комплектів атласів + контурні карти з географії для 7 класу НУШ. сплатила через пром оплату. вчора зробила замовлення, сьогодні отримала новою поштою. жодних нарікань. рекомендую продавця. Також за рахунок кількості вийшла чудова ціна у 170 грн за комплект враховуючи доставку і відсоток за пром оплату.
- Аліна С.
Дуже сподобалося замовляти на вашому сайті. Ціни помірні, якість хороша, швидка доставка, 3 дні і замовлення для значної кількості дітей на руках. Дякую
- Катерина А.
Доброго дня! Дуже задоволена ,Гарне обслуговування,дуже гарна ціна,і швидко відправили 🤗
- Віта Ш.
Дуже ввічливий продавець!
Вирішили всі питання!
Дякую - Ірина А.
Всім задоволені! Дякую за замовлення! 🌞
- Ирина О.
