Отзывы о компании Книгобум
- Надия Г.
Щиро вдячна. Замовлення отримала душе швидко. Обслуговування на високому рівні
- Елена Б.
Обслуговування -"0"б. Зі мною спілкувався бот, а не продавець.
Бот задає масу питань, які твого замовлення взагалі не стосуються.
Вирішити питання зі своїм замовленням так і не змогла, тому скасувала. - Оксана Л.
- Ирина В.
Надіслали швидко, але переплутали одну позицію. На зв'язок не виходять. Дуже чекала те, що замовляла.
- Ірина Р.
Оптова ціна, відправили наступного дня.
- Ірина Р.
Приємна ціна оптом, все відповідає опису.
Замовлення чекали три дні. - Дарья М.
- Наталья Г.
- Наталія М.
- Наталья Б.
Замовлення відправили швидко, але довелось повернути. Замовляла на клас атласи такі як на фото і уточнювала, щоб обовʼязково було зазначено Рекомендовано МОН, а отримала для НУШ
