Отзывы о компании Книгобум
- Арина С.
Відправлення було зроблене в день замовлення, хоча декларували до 10 днів. Необхідна кількість екземплярів була в наявності. Вдячна за оперативність та якість.
- Алла Б.
Дуже задоволеня результатом!
- Наталья С.
Все было в наличии, цена актуальна, упаковали хорошо, ничего не помялось.
- Елена Ж.
- Ольга І.
- Марія Г.
За тиждень ніхто не звʼязався зі мною.На телефон не відповідають.Навчальний рік,шановні і це зошити.ще й зʼявився напис НЕ ПРАЦЮЄ.
- Анна Р.
- Светлана Т.
- Татьяна Ю.
- Дарья С.
