Отзывы о компании Книгобум
- Наталія С.
- Альбіна Ю.
В каталозі ,в описі, книга була на укр.м. , прислали російською. Решта все норм.
- Виктория П.
Швидка доставка, приємна ціна, гарний опис. Особисто не вистачило живого спілкування. Бо підтвердження онлайн заявки про товар і кількість замовленого не приходило. Тому зняла 1 зірочка. А так рекомендую, в іншому молодці
- Олена К.
Замовляла атласи, контурні карти, відправили в день його оформлення! На наступний день отримала на НП. Написали на Viber про відправлення, і там же прислали номер ТТН.
Швидко, оперативно, приємно. Магазин рекомендую! - Ольга
Величезна подяка за швидку доставку
- анатолий с.
Оплатила, але так і не отримала товар
- Наталя П.
- Наталія І.
- Дарина Г.
- Владлена Г.
