Отзывы о компании Книгобум
- Марина Д.
Все добре,все було в наявності,дякую
- Юлія Ш.
- Юлия С.
Дуже вдячна за замовлення! Все прийшло вчасно, гарне обслуговування, актуальна ціна. Успіхів.
- Тетяна Д.
Чудовий магазин! Дуже швидко отримала замовлення.
- лилия к.
задоволена продукцию
- Тетяна Ф.
Дякую. Швидко відправили. Доставка теж швидка і вчасна.
- Ольга М.
- Леся В.
Дуже сподобалося ,швидке відправлення замовлення .Замовляли ввечері ,в обід на другий день уже прибуло у відділення пошти. Усім рекомендую!!!
- Виктория Б.
- Таня Б.
