Отзывы о компании Книгобум
- Олена К.
Дякую, гарна якість, швидко та оперативно.
- Віта Н.
- Ольга М.
- Марина З.
Чекала відправку… зайшла на сайт подивитися статус, але виявилось, що товару немає в наявності 🤷🏼♀️
- марія б.
Дякую , за швидкість і якісь !
- Валентина К.
- Татьяна Т.
Получила не то ,что заказывала,.написала сообщение продавцу , жду результат.
- Оксана Х.
- Марина К.
- Діана С.
