Отзывы о компании Книгобум
- Лариса Х.
- Катя С.
- Олександра Д.
Дякую за оперативність та приємні знижки! Так тримати!!! Хай щастить😉!
- Олена Юріївна П.
Добрий вечір. Я у вас замовила 2 довідники з біології, мені надіслали 1, а оплата прийшла як за 2 довідники, ну звичайно,що я відмовила замовлення. Я думаю, що це трапилося помилково.
- Катя С.
Чего отменен заказ ???
- Василина К.
- Альона К.
- Катерина С.
Все дуже сподобалось, товар відповідає дійсності, відправили швидко!
- Олена Д.
- Ольга Т.
один плюс приїхала посилка швидко! на цьому все.
1- зі мною не зв'язалися для підтвердження замовлення.
замовила декілька позицій, але одного товару не було в наявності про не повідомив продавець.
друге і найголовніше замовила математику першу та другу частину! мені прислали дві перші.
не раджу. в вайберу їм не напишеш
