Отзывы о компании Книгобум
- Світлана М.
Швидко оброблений товар,відправлений швидко,Все добре
- Ксенія К.
Я запитала в день замовлення і оплати чи можливо відправити сьогодні ж, нащо відповіли , що відправка замовленнь опт до 7 днів, що вже ніде не вказано. Добре. Я запитувала щодня, з моменту оплати, чи відправлять сьогодні, бо терміново потрібні, в один із день мені навіть відповіли що є щанс відпоавки сьогодні, бо вже роздрукували на збірку моє замовлення. Як висновок аж на 5й день мого запиту - мені відповіли, що їх взагалі немає в наявності і їх чекають з видавництва. Дуже обурена тим, чому не можна було відразу повідомити що наразі їх немає в наявності і вони самі їх чекають. Я б за ці 5 днів очікування встигла б замовити на іншому сайті і можливо вже і отримати. Прошу більш коректно вказувати людям інформацію щодо наявності і відправки по часу замовлень.
- Діана В.
Покупкою задоволена.Швидко,якісно.Тільки додаток Prom знімає гроші з картки 2 рази.Незрозуміло чого(((
- Надя Р.
Дуже швидко доставили.Все добре
- Антоненко Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Ч.
Все супер! Замовлення пройшло супер! Дякую!
- Віра Т.
- Светлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарне обслуговування. Швидка доставка. Рекомендую
- Ніна Ф.
- Світлана Мартиновець
