Отзывы о компании Книгобум
- Лидия Б.
Обслуговування відсутнє, на повідомлення і дзвінки ніхто не відповідає. Не зрозуміло, чи чекати замовлення, за 3 дні ніяких рухів.
- Светлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина П.
- Наталія Ч.
Дякуємо за швидку доставку. Все чудово.
- Людмила Д.
- Светлана З.
- Леся д.
- Вікторія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія Л.
Дякую за оперативність
- Дмитро Б.
Не рекомендую. Брихуни повні, беруть замовлення уточняють що відправ протягом трьох днів і не відпоавляють якоби нема на складі. Менеджер грубіянка нічого ніколи не знає, повне хамло. Для чого так по гівняному працювати. Люди не беріть не ведіця на цих хамських брихунів
