+380 (95) 947-85-04
КнигоБум

Отзывы о компании Книгобум

  • Лидия Б.
    Очень плохо

    Обслуговування відсутнє, на повідомлення і дзвінки ніхто не відповідає. Не зрозуміло, чи чекати замовлення, за 3 дні ніяких рухів.

  • Светлана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Ірина П.
    Отлично
  • Наталія Ч.
    Отлично

    Дякуємо за швидку доставку. Все чудово.

  • Людмила Д.
    Отлично
  • Светлана З.
    Отлично
  • Леся д.
    Отлично
  • Вікторія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Наталія Л.
    Отлично

    Дякую за оперативність

  • Дмитро Б.
    Очень плохо

    Не рекомендую. Брихуни повні, беруть замовлення уточняють що відправ протягом трьох днів і не відпоавляють якоби нема на складі. Менеджер грубіянка нічого ніколи не знає, повне хамло. Для чого так по гівняному працювати. Люди не беріть не ведіця на цих хамських брихунів